Діагностика ноутбука

Діагностика ноутбука грунтована в першу чергу на перевірці усіх компонентів, які могли бути пошкоджені. Фахівець перевіряє в першу чергу правильність роботи матриці і сигнальної стрічки матриці. Ці типи несправностей дуже поширені, і користувач комп’ютера зазвичай бачить випадкові точки на екрані, чорні смуги або повністю затемнений екран.

Крім того, фахівець перевіряє підключення і правильність роботи відеокарти, ушкодження материнської плати і оперативної пам’яті, ушкодження компонентів BGA.

У разі ремонту в сервісі, ноутбук відразу ж розбирається, миється в спеціальній пральній машині і професійно сушиться, і тільки після цього сервісний фахівець здатний оцінити рівень ушкоджень і вжити заходи по відновленню працездатності устаткування. При необхідності замінюється і клавіатура, щоб можна було користуватися ноутбуком без проблем.

Що таке діагностика ноутбука?

Діагностика грунтована не лише на перевірці правильності роботи материнської плати, BGA компонентів, але і ефективності програмного забезпечення і наявності вірусів. Під час діагностики робиться переустановлення системи на комп’ютері або сканування ноутбука на наявність вірусів, і якщо вони виявлені, то віддаляються разом з пошкодженими файлами. Іноді файли, захоплені вірусом, відновлюються і ремонтуються, щоб користувач ноутбука міг продовжувати їх використати.

Під час діагностики ноутбука також перевіряється час роботи батареї. У деяких ноутбуках цикли зарядки дуже малі, що виражається в тривалості роботи устаткування без зарядного пристрою. Деякі ноутбуки зношуються, і акумулятор необхідно замінити на новий, щоб користувач міг використати його впродовж багатьох років.

Які найбільш поширені несправності ноутбуків?

Однією з найпоширеніших причин звернення в комп’ютерний сервісний центр є проблеми з матрицею. Чорний екран відразу після включення ноутбука, смуги, що перетинають екран, незвичайні точки або втрата кольорів можуть вказувати на те, що матриця або інші компоненти вимагають ремонту або заміни. Користувачі ноутбуків також дуже часто звертаються до фахівців сервісного центру, коли ноутбук не включається, незважаючи на заряджену батарею.

Іноді проблема полягає в самій батареї, і ноутбук необхідно постійно підключати до мережі.

Іншою проблемою, з якою люди з ноутбуками звертаються в сервіс, часто являються віруси, труднощі з відкриттям файлів або їх повне видалення.

Професійна допомога і комп’ютерне обслуговування

Якщо ваше комп’ютерне устаткування або програмне забезпечення перестало працювати або працює неправильно, ви можете скористатися нашою професійною допомогою. Ми продіагностуємо проблему і запропонуємо відповідне рішення, яке погоджуємо індивідуально.

Досвідчені фахівці комп’ютерного сервісу Майстер Комп в Києві., завдяки своїм великим знанням і досвіду, швидко знаходять проблему з ноутбуком і усувають несправність. На усі послуги надається гарантія.

Вартість діагностики ноутбука

Вказана ціна відноситься до плати за діагностику проблеми, представлення можливості її рішення і оцінку або консультування в області комп’ютерних питань, що широко розуміються. Якщо наша пропозиція за рішенням проблеми (ремонт, обслуговування і так далі) або придбанню устаткування або програмного забезпечення припаде вам за смаком і пропозиція виявиться настільки привабливою, що ви вирішите скористатися нашими послугами ширше, сплачена сума буде зарахована в рахунок реалізації комплексного обслуговування.

Ми погоджуємо вартість повного обслуговування після діагностики проблеми відповідно до ваших потреб.

Скористайтеся пропозицією, якщо:

  • Ваше устаткування не працює або працює некоректно, і ви не можете з ним впоратися
  • Ви знаєте, в чому полягає несправність, і хочете скористатися послугою ремонту або іншою сервісною діяльністю (передоплата за послугу)
  • Вам потрібна допомога в роботі з комп’ютерним устаткуванням або програмним забезпеченням
  • Ви хочете створити або розширити комп’ютерну мережу
  • Ви хочете оновити свій комп’ютер або ноутбук
  • Ви хочете придбати програмне або апаратне забезпечення, але не знаєте, що буде найбільш відповідним
  • Ви хочете доручити установку і/або налаштування програмного забезпечення
  • Ви хочете отримати консультацію по безпеці комп’ютерних систем
  • Вам потрібне підключення до Інтернету, але ви не знаєте, яке рішення буде більше відповідним для ваших потреб
  • Якщо у вас є які-небудь сумніви, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Діагностика ноутбука майстром вдома

Використовуючи ноутбук щодня для роботи або навчання, важливо пам’ятати, що у будь-який момент робота на пристрої може бути перервана через несправність. Це не завжди провина користувача, тому багато хто шукає спосіб її усунення на інтернет-форумах. Проте варто пам’ятати, що самостійний ремонт комп’ютерної техніки може закінчитися повним ушкодженням ноутбука.

Тому безпечніше віддати ноутбук в комп’ютерний сервісний центр або викликати майстра додому, де фахівець проведе повну діагностику пристрою, знайде проблему і потім відремонтує його.

Апаратний ремонт в сервісному центрі має на увазі проведення повної діагностики ноутбука. Сервісна техніка нашої лабораторії, маючи у своєму розпорядженні спеціалізоване устаткування, здатна за короткий час знайти проблему і потім вирішити її. Ми також проводимо безкоштовну діагностику ноутбуків і портативних комп’ютерів. Таким чином, ви можете безкоштовно перевірити, чи буде ремонт і обслуговування устаткування вигідним. На час ремонту ми надаємо нашим клієнтам запасні ноутбуки.

Оцініть статтю